אודות Redmatch

חברת Redmatch International, שהוקמה בשנת 2000, מפתחת מערכות לניהול תהליכי גיוס בסביבת ענן.
אנו גאים להיות החברה המובילה את שוק הגיוס המקוון בעזרת טכנולוגיית ההתאמה הייחודית והפתרון הטכנולוגי הכולל, המכיל את כל שלבי תהליך הגיוס בחברות וארגונים.

רדמץ' (Redmatch) הינה בעלת ניסיון רב בעולם הגיוס המקוון ומטרתה לספק לכל ארגון פתרון יעיל לאוטומיזציה מלאה של תהליך הגיוס, על מנת לפנות זמן יקר לאנשי הגיוס ולאפשר הליך גיוס יעיל ואפקטיבי. התוכנת גיוס של רדמץ' (Redmatch) מספקת פתרון כולל לתהליך הגיוס. המערכת מלווה את משימת הגיוס החל משלב אפיון המשרה, דרך אישור התקנים, פרסום המשרה בתוך ומחוץ לארגון, מעקב אחר התהליך עד לשלב איוש המשרה. המערכת גיוס תומכת ומתעדת תקשורת רציפה עם המועמד, מראיינים וחברות השמה. בנוסף, מספקת דוחות לבדיקת יעילות הגיוס ושיפורו.

מנגנון ההתאמה הייחודי של רדמץ' (Redmatch) מאפשר למגייסים להתמקד באסטרטגיית ההשמה בארגון ולספק ערך מוסף לתהליך גיוס. טכנולוגיית ההתאמה מחשבת את עוצמת הקשר שבין פרופיל המועמד, העדפותיו ודרישות המשרה, ומספקת בזמן-אמת רשימת מועמדים העונים על הקריטריונים של המשרה ברמה הטובה ביותר. דרך זו מאפשרת התמקדות במועמדים רלוונטיים בלבד תוך קיצור התהליך ופניה מהירה ויעילה למועמדים המתאימים ביותר. פתרונות הגיוס וההשמה של רדמץ' (Redmatch) הוטמעו בכל רחבי הגלובוס ומשרתים ארגונים רבים, חברות השמה ומועמדים.

טכנולוגיית המערכת גיוס של חברת רדמץ' (Redmatch) התאימה וממשיכה להתאים בין מיליוני מועמדים למיליוני משרות פנויות. המערכת משאבי אנוש שלנו נבחרה והוטמעה בחברות וארגונים בפריסה גלובלית: ישראל, הודו, סינגפור, אוסטרליה, ארה"ב, קנדה, הונג קונג, מלזיה, תאילנד ועוד. צוות ההנהגה המסור והמנוסה שלנו משלב למעלה מעשור של עבודה בשיתוף עם חברות השמה, מעסיקים ומחפשי עבודה ומכיר באופן מעמיק את האתגרים הניצבים בפניהם.

מתוקף נסיון זה, היה ביכולתנו לבנות ולעצב את פתרון הגיוס שלנו כך שיסייע באופן המושלם בהתמודדות עם האתגר של גיוס האנשים הנכונים במהירות המירבית ובאופן חסכוני.