יתרונות מערכת משאבי אנוש

בהקמת חברה יש מספר דברים שצריך לשים לב אליהם, ישנם אתגרים קטנים ואתגרים גדולים. אחד האתגרים הגדולים קשור לתחום גיוס ומיון עובדים. קבלת עובדים זהו תהליך ארוך המתחיל בפרסום המשרה המוצעת, בחיפוש אחר המועמד הרלוונטי, בבדיקת המועמדים שהגישו מועמדות ולבסוף בהחלטה ובקבלת המועמד הטוב והמתאים מבין כולם.

 

בכל התהליך הזה אפשר להיעזר בתוכנה הנקראת  "מערכת גיוס".  תוכנה זו מאפשרת את קיצורו וייעולו של התהליך. מערכת גיוס היא מערכת טכנולוגית המגייסת, ממיינת ומסדרת את המעומדים על פי קורות החיים באופן אוטומטי, הכל פועל על סמך הטכנולוגיה. לפניכם כמה מיתרונותיה של תוכנה זו המכונה גם "מערכת משאבי אנוש", מכונה כך משום שייעודה לעזור למחלקת משאבי אנוש של החברה.

 

היתרון הראשון הוא הסינון האוטומטי של המועמדים העומדים בדרישות למשרה, אין צורך לעשות זאת בצורה ידנית, סיזיפית ומעייפת. מעכשיו התוכנה מבצעת זאת במקומך בצורה פשוטה ומדויקת. היתרון השני הוא קיומו של תיעוד כל תהליך הגיוס, לעיתים כאשר עושים בצורה ידנית, חלק מהתהליך נאבד, ונוצר בלבול מה עשינו ומה לא. כשהתהליך נעשה דרך תוכנה מסודרת, יש מעקב על התהליך ואפשר לדעת מה נעשה, מתי נעשה ואיך נעשה. יתרון שלישי הוא חיסכון, כאשר משתמשים במערכת משאבי אנוש אין צורך שעובדי מחלקת משאבי אנוש יעבדו שעות נוספות בקריאת קורות החיים, במיונם ובסידורם. התוכנה עושה הכל, כך נחסך כסף רב, ונחסך גם זמן. יתרון רביעי הוא הגמישות של המערכות הללו, ניתן להתאים את המערכת כך שתעמוד בדרישות ספציפיות של החברה. היתרון האחרון הוא הגדלת אפשרויות הגיוס, התוכנה נותנת אמצעים חדשים לגיוס, דרך רשתות חברתיות, דרך חבר מביא חבר ועוד.

 

רדמץ' הנה חברה המספקת את התוכנה הזו. היא מתאימה את עצמה לאותו ארגון הקונה את המערכת כך שיתאים במדויק לצרכים ולבקשות. רדמץ' לומדת על החברה, מה החברה רוצה, במה הם מתעסקים ומי יתאים להם, על סמך נתונים אלו היא בונה את המערכת.