מוצרים

חברת רדמץ' (Redmatch) מציעה פתרונות SaaS טכנולוגיים לגיוס מקוון ומתקדם בסביבת ענן. פתרונות אלו ממקסמים את תהליכי הגיוס ומציבים את המגייסים במקום הטוב ביותר על מנת לאפשר להם לקבל החלטות לגבי גיוס מועמדים וניהול עובדים באופן קבוע ויעיל.

בעולם העסקי והדינמי של היום ניצבים אנשי משאבי האנוש והמגייסים, האחראים על ניהול תהליך הגיוס בארגונים, בפני אתגרים חדשים. האתגר הגדול ביותר הוא מציאת המועמדים הנכונים ביותר לארגון ולצורכי המשרה לפני המתחרים. הזמינות והמהירות של כל תהליך הגיוס הם הדאגה העיקרית של מנהלי הגיוס היום. תהליך הגיוס דורש גמישות והתאמה לשינויים ולדרישות בשוק, תוך שמירה על עלויות נמוכות.

חברת רדמץ' (Redmatch) מציעה מוצר מדף מוכן להטמעה ושירותים במודל SaaS-Software as a Service.דבר זה מאפשר ללקוחותינו הטמעה ושימוש במערכת HR באופן מיידי ללא צורך בהתקנת חומרה או תוכנה. כמו כן, כל ניהול המערכת הינו באחריות רדמץ' (Redmatch).

הפתרונות אותם מציעה חברת רדמץ' (Redmatch) בולטים ברמת היעילות ומשולבים בטכנולוגיה המאפשרת לאנשים האחראיים על ניהול תהליכי הגיוס ליהנות מהיתרונות הבאים:

ייעול ומעקב אחר כל תהליכי הגיוס
סינון ודירוג מועמדים אוטומטית ע"י התאמה בין יכולות המועמדים לדרישות המשרה
חיסכון משמעותי בזמן הגיוס
הורדה משמעותית של עלויות הגיוס

המוצרים המוצעים ע"י רדמץ' (Redmatch) מתחלקים לארבע גרסאות שונות, הניתנות לבחירה לפי דרישות הארגון:

Standard Edition – פתרון גיוס עובדים המתאים לארגונים קטנים מאוד עם צורך במערכת גיוס אוטומטית בתמחור סביר ונוח. מהדורה זו חוסכת למנהל/ת מערכת HR, זמן יקר במציאת המועמדים המתאימים ביותר למשרות הפתוחות בארגון ויכולת להפיק דוחות להצגת מידע אודות ניהול תהליך הגיוס.

Professional Edition – פתרון גיוס עובדים המתאים לארגונים קטנים עד בינוניים עם צורך במערכת גיוס מקוונת, קלה ונוחה לשימוש במחיר שאינו דורש תקציב גדול. מהדורה זו משלבת גיוס דרך רשתות חברתיות, ממשק למקורות גיוס כגון חברות השמה ודוחות מגוונים. מנהלים/ות גיוס יכולים למצוא מועמדים מתאימים במהירות וביעילות בעזרת כלים מתקדמים למעקב ותיעוד מלא של כל תהליכי הגיוס.

Enterprise Edition -  פתרון גיוס עובדים המתאים לארגונים גדולים בעלי צורך במערכת הגיוס הטובה ביותר מסוגה היום בשוק ללא פשרות. מהדורה זו מציעה את הגמישות שארגונים גדולים דורשים עם ממשק משתמש קל ונוח לשימוש. מערכת ה- HR הינה בעלת יכולות מובילות ברשתות חברתיות ותכונות אחרות כגון: ממשק חבר מביא חבר, תמיכה בניוד פנימי ותקשורת ישירה עם כל המועמדים בתהליכי הגיוס מתוך המערכת.

*רדמץ' (Redmatch) מציעה מערכת גיוס מותאמת אישית לחברות וארגונים עם דרישות גיוס מאוד ספציפיות.