פלאפון

פלאפון תקשורת בע"מ, חלוצת ענף הסלולר בישראל, הוקמה בשנת 1986 על ידי מוטורולה ותדיראן. מאז שנת 2004 נמצאת בבעלות מלאה של חברת בזק, תאגיד התקשורת הגדול והמוביל בישראל. בשנת 2009 הסתכמו הכנסות החברה ב-5.376 מיליארד שקל, עם רווח נקי של 875 מיליון שקל.
כחברה המשרתת קרוב ל-2.8 מיליון מנויים, פלאפון מעסיקה כ- 4,300 עובדים, מרביתם עוסקים בתחום השירות והמכירות למגזר הפרטי והעסקי. פלאפון מפעילה כ- 200 נקודות שירות ומכירה ברחבי הארץ, וכן 13 מוקדים טלפוניים בשפות עברית, רוסית וערבית. "CALL יכול" הינו מוקד שירות ומכירות טלפוני חיצוני, המונה קרוב ל- 200 עובדים ומבוסס כולו על בעלי מוגבלויות פיזיות או נפשיות. המוקד הותאם לעובדים בעלי מוגבלויות ופעילותו זכתה לברכת שר הרווחה ולברכת ארגוני הנכים. פלאפון מעסיקה גם כ- 250 נשים חרדיות במוקדי החברה, כולל מוקד מיוחד בעיר אלעד.
המערכת גיוס של רדמץ' (Redmatch) נבחרה על ידי פלאפון בזכות היכולות הייחודיות שלה לתמיכה באופן מלא בגיוסי מסה (טלפנים, מוקדנים, נציגי שירות וכד') וגם בגיוסי מטה (מנהלי חשבונות, אדמיניסטרציה, אנשי שיווק וכדו'). מערכת גיוס זו תומכת בניודים פנימיים על ידי הגשת מועמדות באתר העובדים וניהול מרכזי ההערכה והזימונים באמצעותה. כל אלה תורמים באופן משמעותי לניהול תהליכי גיוס מסודרים ואחידים בארגון וחוסכים למגייסות זמן יקר על ידי תקשורת עם המועמדים והמנהלים המגייסים דרך מערכת משאבי אנוש. אתר הקריירה של פלאפון מאפשר הגשת מועמדות לכל סוגי התפקידים בצורה קלה ונוחה לכל מועמד, עובדה המעודדת את מחפשי העבודה לבקר באתר הקריירה ולהגיש מועמדות.