תוכנת גיוס

תמיכה אינטרנטית בתוכנת גיוס

כאשר הנכם בוחרים חברה שתספק את תוכנת גיוס בה אתם מעוניינים, לרוב תבדקו את התכונות הבאות: אופציות המערכת, מה הם הדרישות שלכם והציפיות שלכם מהתוכנת גיוס, ומהם הפעולות שמערכת הגיוס המוצעת יכולה לספק עבורכם. הנכם מודדים את השאיפות והמטרות לעומת הביצועים בפועל שאותה מערכת מסוגלת לבצע. לפי מדד זה, תבחרו את המערכת הטובה עבורכם.


ברצוננו להביא לפניכם נקודת מבט נוספת אליה רצוי שתשימו לב, נכון, חשוב מאוד תכונות המערכת והפעולות שהיא יכולה לבצע, אך לא פחות חשוב לראות למי שייכת התוכנה, ומה הם מספקים כחלק מחבילת התוכנה. אחד הדברים החשובים ביותר הם התמיכה ומערך ההסברה שיינתן לכם בעת ההתקנה, או כאשר ייווצרו אצלכם שאלות ותרצו פתרונות והבהרות. אם אין תמיכה נכונה ותקשורת טובה בינכם, והחברה לא עונה על השאלות והבעיות שלכם, התוכנה יכולה ליצור הרבה עוגמת נפש.


אז מה היא התמיכה הנכונה שעליכם לוודא כי אותה אתם מקבלים?

עליכם לוודא כי התמיכה מותאמת אליכם אישית, לצרכי הארגון ולגודלו. כדאי לראות כי האנשים שיעניקו לכם את התמיכה הטכנית יהיו בעלי ידע וניסיון נרחב, המבינים בתחומם. חשוב שהשירות יהיה תקף עבורכם בכל שעה משעות היום,  משום שאינכם יודעים מתי תיווצר בעיה ותזדקקו להם. רצוי לבדוק כי התמיכה אכן מהירה, זריזה ונעשית בצורה היעילה ביותר. כדאי גם לדאוג כי יהיה תיעוד של הפעולות שביצעתם במערכת, של הבעיות שהתעוררו ופתרונם.

במילים ברורות יותר חשוב שהמערכת תכלול תמיכה אינטרנטית, אפשרות לפתיחת תקלות דרך האינטרנט, מעקב אחרי סטטוס הבקשות שלכם, וגישה שלכם לשאלות נפוצות. בנוסף חשוב שיהיה לכם תמיכה טלפונית אישית וספציפית באתר שלכם. אלו הם דברים חיוניים, והם נצרכים לא פחות מתוכנת הגיוס עצמה.

 


 

מאמרים נוספים בנושא:

יתרונות התוכנת גיוס >>

ממה להימנע כאשר בוחרים תוכנת גיוס לארגון שלכם?>>